وضع آب و هوا انفجار منزل مسکونی انفجار

وضع آب و هوا: انفجار منزل مسکونی انفجار منزل مسکونی نشت گاز کرمان

گت بلاگز وب‌گردی مجازات مردی که همسرش را قبل از طلاق کشت , قصاص

حکم قصاص مرد جوانی که همسرش را به خاطر اصرار جهت طلاق با روسری خفه کرده و با حکم قضات شعبه دوم دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران به قصاص محکوم شده است

مجازات مردی که همسرش را قبل از طلاق کشت , قصاص

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، سی و یکم فروردین سال 94 مرد جوان با کلانتری 106 نامجو در پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و خبر داد که همسرش را به قتل رسانده است.
دقایقی بعد هم مأموران کلانتری و تیم جنایی راهی محل مورد نظر شدند و بعد از ورود با جسد زن جوان در اتاق پذیرایی روبه‌رو شدند. بعد از تحقیقات مقدماتی، با دستور بازپرس جنایی جسد «نرگس» – 25 سالهبه پزشکی قانونی انتقال یافت که مشخص شد او خفه شده است است.

عبارات مهم : ایران
شهرام32 سالهکه خود را عامل قتل همسرش معرفی کرده بود در بازجویی گفت: «وقتی متوجه شدم همسرم جهت طلاق به دادگاه مراجعه کرده است بشدت ناراحت شده است و با او درگیر شدم. آنقدر عصبانی بودم که زنم را با روسری خفه کردم.»
بدین‌ترتیب مرد جوان بازداشت شد و در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محسن زالی و با حضور قاضی ابراهیم اسلامیمستشار دادگاه – محاکمه شد.شهرام در جلسه دادگاه با اظهار پشیمانی از قتل همسرش به قضات گفت: چند سالی بود که من و همسرم به خاطر پرسشها مالی با هم اختلاف داشتیم. من بدون کار بودم و اوضاع زندگی‌مان نابسامان بود. به‌همین خاطر زیاد اوقات با هم مشاجره می‌کردیم تا اینکه متوجه شدم نرگس به دادگاه رفته و تقاضای طلاق کرده هست. روز اتفاق هم آنقدر عصبانی بودم که نفهمیدم چه کار می‌کنم، من بدون کار و بی‌پول بودم و به همین خاطر هم بداخلاق شده است بودم و در اوج خشم و پریشان‌حالی زنم را کشتم. در صورتی که من هرگز قصد کشتن او را نداشتم. جهت همین با پلیس تماس گرفتم و خودم را به مأموران معرفی کردم و الآن هم منتظر فوت هستم. من در مدت 7 سالی که با همسرم زندگی کردم او را بسیار اذیت کردم بعد می‌دانم سزایم اعدام هست. بعد از آخر محاکمه قضات دادگاه متهم را به قصاص محکوم کردند و آخر صبح دیروز هم قضات دیوانعالی کشور این حکم را تأیید کردند تا مرد جوان در برابر چوبه‌ دار قرار بگیرد.

منبع:ایران

انتهای پیام/

مجازات مردی که همسرش را قبل از طلاق کشت , قصاص

واژه های کلیدی: ایران | معرفی | دادگاه | اخبار حوادث | قتل | همسرکشی | طلاق |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog